آخرین خبرها

ادریس البا ضد قهرمان دنباله “سریع و خشمگین” می شود.

ادریس البا ضد قهرمان دنباله “سریع و خشمگین” می شود.

ادریس البا ضد قهرمان دنباله «سریع و خشمگین» می‌شود

به گزارش آرت گیل: ادریس البا ستاره سریال «لوتر» این روزها مشغول انجام مذاکرات نهایی است تا در نقش ضد قهرمان اصلی دنباله جداگانه «سریع و خشمگین» بازی کند. حضور دواین جانسن و جیسن استیتهام در پروژه سینمایی قطعی شده است. دیوید لیچ کارگردان «ددپول ۲» و «جان ویک» برای کارگردانی این دنباله سینمایی قرارداد امضا کرده است.

به نوشته ددلاین، جانسن و استیتهام هر دو شخصیت‌های قبلی‌شان را تکرار می‌کنند و در نقش لوک هابز مامور ویژه و دکارد شاو مغز متفکر تبهکار مقابل دوربین می‌روند. عنوان این دنباله جداگانه یا اسپین‌آف هم «هابز و شاو» (Hobbs and Shaw) اعلام شده است. کریس مورگان معمار و خالق جهان سینمایی «سریع و خشمگین» نگارش فیلمنامه این پروژه را بر عهده داشته و تولیدش از پاییز امسال آغاز می‌شود.

به گفته منابع آگاه، البا نقش ضد قهرمان را در مقابل هر دو شخصیت (هابز و شاو) بازی می‌کند. جانسن از پنجمین فیلم به این مجموعه سینمایی ملحق شد و استیتهام از فیلم هفتم مقابل دوربین رفت. از آنجایی که رابطه بین این دو شخصیت در فیلم «سرنوشت خشمگین‌ها» (محصول ۲۰۱۷) بسیار جذاب از آب درآمد، استودیو یونیورسال تصمیم گرفت با اقتباس از خط داستانی این مجموعه موفق، دنباله‌ای جداگانه را تهیه و تولید کند که از ۲۶ ژوییه ۲۰۱۹ در سینماها اکران می‌شود.

البای ۴۵ ساله با ایفای نقش ضد قهرمان در کلان‌فیلم‌های محبوب بیگانه نیست. او پیش‌تر در فیلم «پیشتازان فضا» نقش ضد قهرمان را بازی کرده و همین‌طور در بازسازی اخیر «کتاب جنگل» به کارگردانی جان فاورو به جای شخصیت معروف «شیر خان» صداپیشگی کرده است.

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *