آخرین خبرها

نگار خلاق بازیگر ملکه زیبایی لی نین: تئاتر مظلوم واقع شده است

نگار خلاق بازیگر ملکه زیبایی لی نین: تئاتر مظلوم واقع شده است

 

 

نگار خلاق در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی آرت گیل : در نمایش ملکه زیبایی لی نین نقش مورین  ،دختر مگ را اجرا می کنم .من وقتی نمایش نامه را خواندم تا چند ساعت شخصیت مورین ذهن من را در گیر کرده بود که یعنی واقعا می شود که مادر و دختری به این شکل وجود داشته باشند و یک مادر می تواند دخترش را به خاطر تنهایی خود عذاب بدهد و چون نمایشنامه ای بود که ذهنم را درگیر کرده بود در جلسه ای که با کارگردان داشتیم خوشحال شدم که این نقش را به من پیشنهاد دادند.

درباره شخصیت مورین ،خیلی تحقیق کردم و به گذشته اش رجوع کردم که از بچگی چه آسیب هایی دیده و چه اتفاقاتی برایش افتاده است  و چه شده که به این نقطه رسیده است.

بالاخره با کمک آقای مژدهی و آقای حقی و همسرم که برای ایفای این نقش به من خیلی کمک کردند ، توانستم به مورین نزدیک شوم.امیدوارم که از عهده ی کار بر آمده باشم.

آرت گیل : به عنوان بازیگر تئاتر چه انتظاری از هنردوستان  دارید؟

تئاتر واقعا مظلوم واقع شده است ،برای اجراها حمایتی صورت نمی گیرد .وقتی کارگردانی بدون تهیه کننده کاری را با زحمت ارائه میدهد ،در واقع باید بلیط ها به قیمتی باشد که مردم برای تماشای تئاتر حضور یابند.

سخن آخر اینکه از همشهری های خودتان حمایت کنید.اگر از تهران بازیگری برای تئاتر بیاید ،سالن ها پر می شود ولی از همشهری های خودشان حمایت نمی کنند .

 

کانال تلگرام نبض خبر

 

 

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *