آخرین خبرها

با معرفی ۵عنوان کتاب؛ نشست کتاب خوان در مدرسه شهید شعبانی رحیم آباد برگزار شد

با معرفی ۵عنوان کتاب؛ نشست کتاب خوان در مدرسه شهید شعبانی رحیم آباد برگزار شد

پایگاه اطلاع رسانی آرت گیل : به همت مسئول و کتابداران کتابخانه عمومی شهید محمدیان رحیم آباد نشست کتاب خوان مدرسه ای در مدرسه شهید شعبانی برگزار کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی گیلان، در این نشست که با حضور دانش آموزان مقطع ابتدایی مدرسه شهید شعبانی رحیم آباد برگزار شد ۵ عنوان کتاب در موضوعات مختلف معرفی شد که در ادامه به بخشهایی از آن اشاره می شود:
«آیا در سایر سیارات حیات وجود دارد؟»، نوشته: رزا لیند میست؛ ترجمه مجید عمیق، ناشر: مهاجر/ ارائه دهنده: بیتا فرهادی(دانش آموز و عضو کتابخانه)
این کتاب به  توضیح منظومه شمسی و سیارات آن می پردازد.که کره زمین تنها سیاره منظومه شمسی نیست و سیارات دیگری نیز وجود دارند که پیرامون خورشید در گردشند. اما انسان تا به امروز نتوانسته است در این سیارات زندگی کند . و آیا انسان در آینده موفق به این کار می شود.

«قصه های شیرین قابوسنامه»، نوشته: مرجان کشاورزی آزاد ؛,ناشر: پیدایش/ ارائه دهنده: سیده مائده موسوی (دانش آموز و عضو کتابخانه )
قابوس نامه یکی از آثار ارزمشند فارسی در قرن چهارم و پنجم هجری است.عنصرالمعالی,قابوس نامه را در چهل و چهار باب برای پسرش گیلانشاه نوشت.بسیاری از جملات ,نکته ها و پندهای آن در فرهنگ عامه مردم جای گرفته و تبدیل به ضرب المثل های رایج بین آنان گشته است.

«تاریخ انبیا از آدم تا خاتم»، نوشته افسانه شریف زاده, ناشر:پیام عدالت/ ارائه دهنده: پگا فرج زاده (دانش آموز و عضو کتابخانه)
این کتاب از خلقت آدم و حوا شروع می شود .و به ترتیب به تاریخچه زندگی پیامبران الهی و رفتارهای آنان و مردم زمان خود می پردازند.

«روش ها کلید موفقیت اند»، نوشته اصغر علیزاده رودسری، ناشر:واصف لاهیجی/ ارائه دهنده: اصغر علیزاده رودسری(دانش آموز و عضو کتابخانه)

این کتاب بصورت جیبی و کاربردی برای افراد مختلف نوشته شده است. به بررسی علتهای شادکامی و موفقیت انسانها و رفتارهای مثبت و تاثیرگذار بر زندگی می پردازد.

«۱۰۰۱ سوال و جواب علمی» نوشته بریجیت آردلی، ناشر:خشایار/ ارائه دهنده: فرناز مرتضوی(دانش آموز و عضو کتابخانه)
این کتاب به صورت سوال و جواب به موضوعات علمی شامل جهان,زمین,حیوانات,گیاهان,علوم,بدن انسان,تاریخ,هنر و ورزش است  که بصورت خلاصه و مفید این موضوعات و مسایل مربوط به آن را توضیح می دهد.

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *