آخرین خبرها

برگزاری برنامه های پژوهش با عنوان ذهن آگاه در مراکز کانون گیلان

برگزاری برنامه های پژوهش با عنوان ذهن آگاه در مراکز کانون گیلان
مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان گیلان از برگزاری ویژه برنامه های هفته پژوهش با عنوان ذهن آگاه در مراکز فرهنگی هنری کانون استان خبر داد.

پایگاه اطلاع رسانی هنر گیل : اسفندیار ضیائی روز پنجشنبه در گفت و گو اظهار داشت: برنامه های هفته پژوهش از ۲۵ تا ۳۰ آذرماه جاری با عنوان ذهن آگاه در مراکز کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان گیلان برگزار می شود.
وی عمق بخشی به آگاهی های کودکان و نوجوانان را از رسالت های کانون عنوان و اظهار کرد: در این میان گسترش فرهنگ پرسشگری و ارتقاء جایگاه پژوهش در جامعه بویژه بین کودکان و نوجوانان از اهداف فعالیت ‌های پژوهشی این دستگاه فرهنگی محسوب می شود.
ضیائی با اشاره به برنامه ریزی برای اجرای فعالیت های هفته پژوهش به رویکرد این مجموعه در همراه ‌سازی والدین و همگرایی با تمامی فعالان این حوزه خاطرنشان کرد: نهادینه‌ سازی فرهنگ پژوهش نیازمند بهره‌گیری از تمامی توانمندی‌ ها است.
وی برپایی نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی مربیان و اعضا را از جمله برنامه ‌های هفته پژوهش در مراکز فرهنگی هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان ذکر و اضافه کرد: همراهی اولیا در این مسیر از جایگاه ویژه‌ای برخوردار است که به همین منظور، همایش والدین با محوریت پژوهش، کودک و نوجوان برگزار می شود.
مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان گیلان تجلیل از پژوهشگران برگزیده استانی، دعوت از صاحبنظران عرصه‌ پژوهش، بازدید های علمی و اجرای پژوهش ‌های میدانی را از دیگر برنامه‌های هفته پژوهش کانون استان گیلان نام برد.
بر اساس آخرین آمار کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان گیلان، بیش از ۵۰ هزار کودک و نوجوان استان در ۳۱ مرکز فرهنگی هنری کانون عضو هستند.

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *