آخرین خبرها

برگزاری دومین برنامه ( سینما آینده ) در لاهیجان

برگزاری دومین برنامه ( سینما آینده ) در لاهیجان
پایگاه اطلاع رسانی هنر گیل : به نقل از  روابط عمومی انجمن سینمای جوانان ایران- دفتر لاهیجان  ساسان عادلی رئیس انجمن سینمای جوانان ایران – دفتر لاهیجان  با اعلام این مطلب افزود  دومین برنامه از سری برنامه های ( سینما آینده) در قالب پنجاه و ششمین جلسه پاتوق فیلم و فیلمنامه کوتاه با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان لاهیجان برگزار خواهد گردید  .

 به گفته عادلی در این برنامه جدیدترین و شاخص ترین فیلم های کوتاه ایران و جهان در قالب های داستانی و مستند و تجربی و پویانمایی به نمایش درآمده و مورد نقد و بررسی قرار خواهد گرفت. 

 عادلی  افزود در دومین برنامه ( سینما آینده ) که قرار است روز چهارشنبه سیزدهم دی ماه راس ساعت چهارونیم عصر در سالن اجتماعات اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی لاهیجان برگزار گردد فیلمهای کوتاه :

(انضباط) ساخته : کریستف ام صابر 

( تنازع )  ساخته : مسعود حاتمی

( خاطرات مخدوش یک دریاچه  )  ساخته :  سید وحید حسینی نامی 

 ( آب یخ ) ساخته :  جلال ساعد پناه 

(یکی بود که یکی نبود ) ساخته :  سلمان خورشیدی 

 ( نوسان ) ساخته : محسن جعفری

به نمایش درآمده و مورد نقد و بررسی قرار گیرد.

  عادلی در پایان اعلام کرد که قرار است  فیلمهای کوتاه  سینما آینده در شهرستانهای شرق گیلان هم بصورت چرخشی به نمایش درآمده و  در معرض دید علاقمندان به سینما قرار گیرد.

 قابل ذکر است که برنامه ( سینما آینده ) توسط انجمن سینمای جوانان ایران به منظور ارتقا جایگاه فیلم کوتاه، آشنایی مخاطبان با فضای فیلم کوتاه به عنوان یک حوزه فیلمسازی حرفه‌ای و ارتباطی صمیمانه میان فیلمسازان و انجمن  برگزار  میگردد.  .

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *