آخرین خبرها

بنیامین : نمی‌دانم سینما برای من ادامه دار خواهد بود یا نه

بنیامین : نمی‌دانم سینما برای من ادامه دار خواهد بود یا نه

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آرت گیل : مراسم اکران خصوصی فیلم «سلام بمبئی» با حضور بنیامین بهادری شب گذشته در پردیس سینمایی کورش با حضورو استقبال دوستداران این خواننده برگزار شد.

بنیامین بهادری در روز اکران خصوصی «سلام بمبئی»  پس از اتمام فیلم و در حالی که مورد استقبال شدید دوستدارانش در سینما قرار گرفته بود، دقایقی را صرف صحبت درباره فیلم و آینده کاری اش در این حوزه کرد و گفت: «ما در قسمت های گریه دارفیلم به سالن رسیدیدم و دوستان گفتند صبر کنیم تا تیتراژ تمام شود اما موافقت نکردم چون  انتهای تیتراژ خیلی گریه‌آور است و بهتر است زودتر بیاییم. امیدوارم از فیلم خوشتان آمده باشد و این آرزوی قلبی اول همه ماست که این فیلم را کار کردیم.»


بنیامین افزود: « زمانی که این فیلم ساخته می شد ، دوست داشتیم خانواده ها بعد از دیدن این فیلم با انرژی ازسینما خارج شوندو روزهای خوشی را بعد این فیلم پشت سر بگذارند و فکر می کنم سازنده‌های فیلم  به درستی  به مقصودشان رسیدند.

 خواننده فیلم سلام بمبئی گفت : از کارگردان فیلم ، قربان محمدپور که در سالن هستند، جواد نوروزبیگی تهیه کننده فیلم، و از همه مهم‌تر بازیگر اصلی فیلم جناب آقای محمدرضا گلزار که جایشان امروز خالی است، تشکر می کنم.»

بنیامین بهادری خاطر نشان کرد: ما بازیگر مهمان این فیلم بودیم و وقتی به این پروژه رسیدیم همه قسمت ها آماده بود ،فقط دو قطعه به فیلم اضافه شد و امیدوارم از آن‌ها خوشتان آمده باشد. نمی‌دانم سینما برای من ادامه دار خواهد بود یا نه ، ولی از این حیث که شما از این تجربه خوشتان آمده و کامنت‌ها را می‌بینم که اکثریتی که این فیلم را دیدند راضی بودند باعث افتخار من است و امیدوارم اینگونه باشد. به امید انرژی‌های عالی برای همه  شما و مواظب خودتان باشید.»

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *