پایگاه اطلاع رسانی هنر گیل
اولین و فعالترین مرکز مجاز اطلاع رسانی رویدادهای فرهنگی و هنری شمال کشور
Friday, 21 June , 2019
امروز : جمعه, ۳۱ خرداد , ۱۳۹۸ - 18 شوال 1440
شناسه خبر : 6021
  پرینتخانه » اجتماعی, اخبار تاریخ انتشار : ۳۱ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۲:۱۹ |

جشنواره هنرهای تجسمی جوانان برگزیدگانش را شناخت

به گزارش آرت گیل: اختتامیه بیست و پنجمین جشنواره ملی هنرهای تجسمی جوانان با حضور مسؤولان و هنرمندان عصر روز ۳۰ مرداد ماه در تالار اقبال آذر مجتمع فرهنگی هنری ۲۹ بهمن تبریز برگزار شد.

در این مراسم سید مجتبی حسینی؛ معاون امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، هادی مظفری؛ مدیرکل هنرهای تجسمی، مجید خدابخش؛ استاندار آذربایجان شرقی، محمد محمدپور؛ مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان شرقی، رضوان صادق‌زاده، دبیر جشنواره هنرهای تجسمی جوانان، داوران و هنرمندان شرکت کننده در جشنواره حضور داشتند.

در ادامه مراسم با حضور معاون امور هنری، مدیرکل هنرهای تجسمی، استاندار و مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان شرقی و دبیر جشنواره از کیومرث کیاست، مسعود ستارزاده، علی دائم امید، محمدحسن رضازاد و رحیم عظیمی تجلیل شد.

همچنین کلیپی از هنرمندانی که تجلیل شدند و کلیپ هایی درباره روند جشنواره و داوری در این مراسم پخش شد.

اسامی برگزیدگان

پس از آن اسامی برگزیدگان بیست و پنجمین جشنواره ملی هنرهای تجسمی جوانان اعلام شد و تندیس جشنواره، لوح افتخار، عضویت در مؤسسه توسعه هنرهای تجسمی معاصر، معرفی جهت بیمه هنرمندان، برگزاری نمایشگاه انفرادی و مبلغ ۲۰ میلیون ریال به ۹ برگزیده اهدا شد.

جوایز برگزیدگان جشنواره با حضور جواد علیزاده، مهدی مقیم نژاد، اونیش امین الهی، اردشیر مجرد تاکستانی، فرح اصولی، نادر فانوسکی، محمدعلی بنی اسدی، محمدعلی فرزبود و علی ذاکری از داوران جشنواره به نمایندگی از تمام داوران اهدا شد.

در رشته تصویرسازی صدیقه ادراکی، یاسمن خوشه چرخ و مرضیه شاکر اردکانی مورد تقدیر قرار گرفتند و جایزه به فاطمه باقری هفشجانی از چهارمحال و بختیاری اهدا شد.

در رشته خوشنویسی پس از تقدیر از ایمان حمیدی، فرنود محمدی و مسعود نظری نژاد، جایزه نفر برگزیده به امیر عباس نصیری از تهران اهدا شد.

در رشته طراحی حسام‌الدین جوادزاده، سینا ضیایی و فاطمه عرب بیگی مورد تقدیر قرار گرفتند و جایزه به دلنیا روان‌خواه از البرز اهدا شد.

در رشته عکاسی پس از تقدیر از محمد بقال اصغری، مهرداد فتحی، فرناز دمنابی، ساجد حق شناس از کردستان به عنوان برگزیده معرفی شد.

در رشته کاریکاتور ضمن تقدیر از فاطمه افشار، محمد راعی، جایزه به محسن فرخی جمادی از اردبیل اهدا شد.

در رشته گرافیک سرور تنهایی، محمد جواد گودرزی و کیانا سمیعی مقدم مورد تقدیر قرار گرفتند و جایزه به حامد بقال بهتاش از آذربایجان شرقی اهدا شد.

در رشته مجسمه‌سازی ضمن تقدیر از سارا تهرانی‌نیا و امیر جنگی، زینب الماسی از البرز به عنوان نفر برگزیده معرفی شد.

در رشته نقاشی علی بهرامی و محمدرضا نبی مورد تقدیر قرار گرفتند و مجتبی خسروی از تهران برگزیده شد.

در رشته نگارگری ضمن تقدیر از فاطمه آیهن و حدیثه حیدری، محمدرضا پارسا از قم به عنوان برگزیده معرفی شد.

پس از مراسم اختتامیه معاون امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، مدیرکل هنرهای تجسمی، هنرمندان و مدیران از نمایشگاه آثار شرکت‌کنندگان جشنواره که محصول کارگاه‌های جشنواره است، بازدید کردند.

|
به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.