آخرین خبرها

خرید کتاب با بن های تخفیف نمایشگاه کتاب گیلان در کتابفروشی های رشت

خرید کتاب با بن های تخفیف نمایشگاه کتاب گیلان در کتابفروشی های رشت

پایگاه اطلاع رسانی هنر گیل : به نقل روابط عمومی اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان، حسین ابراهیمیان با اشاره به اجرای طرح پائیزه کتاب در استان، گفت: در این طرح، دوستداران کتاب می توانند کتب مورد نیاز خود را با ۳۰ درصد تخفیف تهیه کنند.

وی با بیان اینکه در طرح پائیزه ۱۵ کتابفروشی شهر رشت فعالیت می کنند اذعان کرد: این طرح در ۶ کتابفروشی در برخی شهرهای استان نیز اجرا می شود.

ابراهیمیان ادامه داد: طرح پائیزه با شعار هر ورقش دفتری علاوه بر رشت در کتابفروشی های بوستان کتاب، خانه کتاب، شهر کتاب و فرهنگ گستر لاهیجان، خاوری و شهر کتاب در لنگرود و معلم بندر انزلی نیز در حال اجراست.

معاون امور فرهنگی و مطبوعات اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان با اشاره به برگزاری سیزدهمین نمایشگاه کتاب گیلان در هفته گذشته تصریح کرد: دارندگان بن کارت این نمایشگاه از بانک شهر تا ۵ دی می توانند از کتابفروشی های طرح پائیزه در رشت نسبت به خرید کتاب اقدام کنند.

وی اذعان کرد: کتابفروشی های مهران، طاعتی، صفری، مژده، میلاد، پاتوق کتاب، رستگار، دیبا، کتابشهر ایران، شهر کتاب، فرازمند، سید هانی، کادوس، بدر و وارسته از کتابفروشی های پذیرنده بن خرید کتاب در شهر رشت هستند.

ابراهیمیان با بیان اینکه بیش از ۴۸ هزار و ۳۵۵ عنوان کتاب با تخفیف ۳۰ درصدی در نمایشگاه کتاب گیلان عرضه شد تاکیدکرد: این نمایشگاه با فروش ۲ میلیارد و ۵۰ میلیون تومان پایان یافت که ۶۵۰ میلیون تومان آن به صورت بن تخفیف کتاب بوده است.

معاون امور فرهنگی و مطبوعات اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان اذعان کرد: کتاب های عمومی این طرح با ۲۰ درصد تخفیف و کتاب های کودک و نوجوان با ۲۵ درصد تخفیف به دوستداران کتاب عرضه می شوند.

بر اساس این گزارش؛ سیزدهمین نمایشگاه کتاب گیلان به همت اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان و با همکاری معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و موسسه نمایشگاه های فرهنگی ایران از ١۶ لغایت ٢١ آذرماه جاری در محل نمایشگاه های بین المللی استان واقع در کیلومتر پنج جاده رشت – تهران برگزار شد.

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *