آخرین خبرها

ساخت فیلم کوتاه ” امر واقع ” در سینمای جوان لاهیجان

ساخت فیلم کوتاه ” امر واقع ” در سینمای جوان لاهیجان
پایگاه اطلاع رسانی آرت گیل :  ” امر واقع ” نام فیلم کوتاهی  است به کارگردانی ” نیما تابنده ” بعنوان تازه ترین تولید انجمن سینمای جوانان لاهیجان که آماده نمایش شده است.
به نقل از روابط عمومی انجمن سینمای جوانان ایران دفتر لاهیجان این فیلم کوتاه  داستانی هفت دقیقه ای که مضمون اجتماعی دارد ،داستانی زنی بازیگر است که بین باردار بودن در زندگی واقعی یا در نقشی که در فیلم عهده دار است دچار تردید شده است… 

 به گفته ساسان عادلی رئیس انجمن سینمای جوان لاهیجان  عواملی که در ساخت این فیلم کوتاه همکاری داشته اند  :

نویسنده و کارگردان :  نیما تابنده ، تصویربردار و تدوینگر : نواب محمودی ، صدابردار : جاوید حسینی ، بازیگران :  عبداا… بهادری، مائده هوشیار،طراح صحنه و لباس و عکاس: محبوبه هوشیار، تهیه کننده : انجمن سینمای جوانان ایران- دفتر لاهیجان  نام برده . 

  عادلی در پایان اشاره کرد که  نیما تابنده  پیش از این فیلمهای کوتاه  سه گانه دود آباد – باطل شد – چشم های باز سگ مرده – درد آباد – سیاه و سفید – آییل و چند فیلم کوتاه دیگر را در کارنامه فیلمسازی خود دارد . از دیگر فعالیت های هنری این فیلمساز جوان که فعالیت فیلمسازی خود را  از ابتدای دهه هشتاد در انجمن سینمای جوانان ایران- دفتر لاهیجان آغاز نمودند میتوان به تصویربرداری و تدوین بیش از بیست فیلم کوتاه و نیمه بلند و بازیگری و نویسندگی و کارگردانی چندین نمایش اشاره کرد.

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *