آخرین خبرها

ستاره «آواز در باران» یک روز بعد از مرگ دخترش کری فیشر درگذشت

ستاره «آواز در باران» یک روز بعد از مرگ دخترش کری فیشر درگذشت

پایگاه اطلاع رسانی آرت گیل : دبی رینولدز ستاره دوران کلاسیک هالیوود و مادر کری فیشر بازیگر سری «جنگ‌های ستاره‌ای» یک روز بعد از مرگ دخترش درگذشت و هالیوود را در بهت و اندوه فرو برد. روز سه شنبه کری فیشر بعد از یک هفته اغمای ناشی از سکته قلبی از دنیا رفت. رینولدز در خانه دخترش در بورلی هیلز بود که سکته کرد و به بیمارستان انتقال یافت، اما درمان اثر نکرد و او هم درگذشت. او هنگام مرگ ۸۴ ساله بود.

پسر رینولدز آخرین کلمات این ستاره هالیوود را برای خبرگزاری اسوشیتد پرس بازگویی کرده است. او گفته بود: «دلم خیلی برایش (کری فیشر) تنگ شده. می‌خوام با کری باشم.»

رینولدز با بازی در فیلم موزیکال «آواز در باران» به شهرت رسید و در دهه‌های ۱۹۵۰ و ۶۰ در فیلم‌های موزیکال و کمدی هالیوود بازی کرد. او یک بار برای فیلم کمدی «مالی بران غرق‌نشدنی» نامزد دریافت جایزه اسکار شد. او نزدیک به هفت دهه در سینما و تلویزیون فعال بود و بیش از ۶۰ فیلم بازی کرد.

اما زندگی او در خارج از پرده سینما با حاشیه‌هایی روبه‌رو شد. مهم‌ترینش این بود که همسرش ادی فیشر (پدر کری) او را به خاطر الیزابت تیلور ستاره مشهور هالیوود ترک کرد.

تد فیشر پسر او که برادر کری فیشر بود، بعد از مرگ خواهر و مادرش گفت: «مادرم حالا پیش کری است و همه ما دلشکسته‌ایم. فشار ناشی از مرگ خواهرم برای اوبیش از حد بود و نتوانست تحمل کند.»

به نقل از :     icinema.ir/

کانال تلگرام آرت گیل

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *