آخرین خبرها

سومین دوره نمایشگاه دو سالانه ملی عکس سرمایه اجتماعی در نگارخانه مارلیک رشت

سومین دوره نمایشگاه دو سالانه ملی عکس سرمایه اجتماعی در نگارخانه مارلیک رشت

سومین دوره نمایشگاه دو سالانه ملی جشنواره عکس سرمایه اجتماعی به همت موسسه سبزکاران بالان از تاریخ ٢۴ تا ٣٠ آذر ماه ٩۶ در دو نوبت صبح و عصر در نگارخانه مارلیک مجتمع فرهنگی و هنری خاتم الانبیاء (ص) اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان رشت در معرض دید علاقمندان قرار می گیرد .

پایگاه اطلاع رسانی هنر گیل : به نقل روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان رشت ، محمد حسن پور رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان رشت از برگزاری سومین دوره نمایشگاه دو سالانه ملی جشنواره عکس سرمایه اجتماعی به همت موسسه سبزکاران بالان از تاریخ ٢۴ تا ٣٠ آذر ماه ٩۶ در دو نوبت صبح و عصر در نگارخانه مارلیک مجتمع فرهنگی و هنری خاتم الانبیاء (ص) اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان رشت خبر داد .

محمد حسن پور ضمن اعلام این خبر افزود : این نمایشگاه شامل ۵٩ تک عکس در ابعاد ۴٠ در ۶٠  از ٢۴ تا ٣٠ آذر ماه ٩۶ در نگارخانه مارلیک مجتمع فرهنگی و هنری خاتم الانبیاء (ص) رشت برگزار می شود .

افشین میرزایی دبیر دومین جشنواره ملی عکس سرمایه اجتماعی نیز یادآور شد : این جشنواره در دو بخش اصلی با موضوع سرمایه اجتماعی و بخش ویژه با موضوع سرمایه اجتماعی و حفظ محیط زیست با هدف تبیین مصادیق سرمایه اجتماعی برای عموم مردم ، آگاهی رسانی و نشان دادن تاثیر آن در توسعه و تحقق اهداف کشور برگزار شده و به موقعیت ها و مضامین کمتر دیده شده ، تمرکز داشته است . میرزایی افزود : پس از پایان مهلت تمدید شده ارسال آثار به سومین دو سالانه ملی عکس سرمایه اجتماعی ، تعداد کل شرکت کنندگان ٢٢٢ نفر و تعداد کل آثار ارسالی ٢٩٨۵ قطعه بوده که از این تعداد ١٩٨۶ اثر در بخش اصلی و ٩٩٩ اثر در بخش ویژه از ٢۴ استان کشور دریافت شده است .

آثار رسیده در روز جمعه سوم آذر ماه ٩۶ در دفتر موسسه سبزکاران بالان توسط داوران جشنواره عکس سرمایه اجتماعی آقایان کریم ملک مدنی ، مهدی منعم و الوند رضازاده مورد داوری قرار گرفت که در نهایت ۵٩ عکس شامل ۴٠ عکس از بخش اصلی و ١٩ عکس در بخش ویژه انتخاب گردید .

مراسم اختتامیه جشنواره نیز روز جمعه ٢۴ آذر ماه ساعت ١۶ عصر در سالن دکتر رحمدل مجتمع فرهنگی و هنری خاتم الانبیاء (ص) اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان رشت برگزار می شود .

گفتنی است نمایشگاه مذکور از تاریخ ٢۴ تا ٣٠ آذر ٩۶ در دو نوبت صبح و عصر در نگارخانه مارلیک مجتمع فرهنگی و هنری خاتم الانبیاء (ص) رشت پذیرای علاقمندان خواهد بود .

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *