آخرین خبرها

دستمزد اسکارلت جوهانسون ، رابرتو داونی جی آر چقدر است ؟

دستمزد اسکارلت جوهانسون ، رابرتو داونی جی آر چقدر است ؟

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آرت گیل : 

«اسکارلت جوهانسون» برای بازی در نقش «بیوه سیاه» در قسمت دوم فیلم سینمایی «انتقام‌جویان» دستمزد ۲۰ میلیون دلاری درخواست کرد.

بر این اساس، حضور «جوهانسون» در کنار «رابرت داونی»، «کریس همسورث»، «کریس اوانز»، «جرمی رنر» و «مارک رافالو» موجب شد، فیلم «انتقام‌جویان» با فروش بیش از یک میلیارد دلار، جواز ساخت قسمت دوم را نیز به دست آورد.

مقامات استودیوی مارول در گفتگو با پایگاه اینترنتی «سان» اعلام کردند: حضور «جوهانسون» در نقش جاسوس روسی «ناتاشا رومانوف» علاوه بر افزودن به جذابیت فیلم، او را به یکی از پردرآمدترین بازیگران زن هالیوود در سال ۲۰۱۲ تبدیل کرده است و به این ترتیب درخواست دستمزد ۲۰ میلیون دلاری برای او امری مسلم است.

گفتنی است: سایر بازیگران اصلی این فیلم تا ۵۰ درصد افزایش دستمزد را درخواست کرده‌اند که در میان آنها «جوهانسون» بیشترین دستمزد را درخواست داده است.

رابرت داونی جی آر بازیگر ۴۸ ساله فیلم پلیس آهنی بار دیگر در نقش مولتی میلیونری به نام تونی استارک(پلیس آهنی) در قسمتهای دوم و سوم انتقامجویان بازی میکند. داونی پیش از این اعلام کرد که برای بازی در نقش آیرن من(پلیس آهنی) ۵۰ میلیون دلار دریافت کرده است و فقط با دریافت چنین دستمزدی در دوقسمت دوم و سوم انتقامجویان بازی خواهد کرد.

داونی در حالی چنین دستمزدی دیافت می کند که همقطاران او همچون اسکارلت جوهانسون، ساموئل ال جکسون و مارک رافالو دستمزدی بسیار کمتر از داونی دریافت خواهند کرد.

جاس ویدون در حال حاضر تکمیل فیلمنامه قسمت دوم را پیش رو دارد و در نظر دارد تولید این فیلم را از ماه مارس ۲۰۱۴ آغاز کند. انتقامجویان۲ سال ۲۰۱۵ به سینماها می آید.

انتقامجویان و آیرن من۳ در حال حاضر در باشگاه میلیارد دلاریها قراردارند.

کانال تلگرام آرت گیل

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *