آخرین خبرها

نشست کتاب‌خوان تخصصی شهرداران در گیلان برگزار می‌شود

نشست کتاب‌خوان تخصصی شهرداران در گیلان برگزار می‌شود

پایگاه اطلاع رسانی هنر گیل : نخستین نشست کتاب خوان شهرداران استان گیلان با معرفی ۱۰عنوان کتاب و با حضور اهالی رسانه و علاقمندان به کتاب و کتابخوانی روز پنجشنبه درسالن اجتماعات سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان برگزار می شود.با حضور شهرداران استان گیلان و علاقمندان به کتاب؛به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی گیلان، این نشست تخصصی که با حضور ۱۰تن از شهرداران شهرهای مختلف استان گیلان از ساعت ۱۱ صبح روز پنجشنبه ۲۱ دی ماه درسالن اجتماعات سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان برگزار خواهد شد.

بر اساس این گزارش در این نشست کتابهایی با موضوع تاریخی، معماری و شهرسازی و نیز آثاری با محوریت جغرافیای بومی شهرهای استان از سوی شهرداران به اشتراک گذاشته خواهد شد.

نشست‌های تخصصی کتاب‌خوان از سال گذشته با هدف ترویج آگاهی‌های تخصصی و گسترش فرهنگ کتاب‌خوانی توسط نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور برنامه‌ریزی و در طول سال در این گونه نشست‌ها موضوعات مختلفی مورد تحلیل و بررسی قرار می‌گیرد.

روابط عمومی اداره‌ کل کتابخانه‌های عمومی استان  گیلان ازعموم علاقمندان به کتاب و کتابخوانی برای حضور در این نشست تخصصی دعوت به عمل آورده است.

گفتنی است اداره کل کتابخانه های عمومی استان گیلان پیش از این و در هفته کتاب، کتابخوانی و کتابدار نیز با برگزاری ۲نشست کتاب خوان مدیران کل و معلمین کتابهای ارزشمندی را توسط این اقشار معرفی و در معرض دید علاقمندان قرار داده است.

نشست‌های کتابخوان تخصصی از سلسله نشست‌هایی است که نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور در سال ۱۳۹۵ به‌عنوان «سال خواندن» با هدف اشاعه آگاهی‌های تخصصی و ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی در موضوعات مختلف برگزار کرده است.

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *