آخرین خبرها

نمایش خیابانی « معرکه یاد » در لنگرود اجرا می شود

نمایش خیابانی « معرکه یاد » در لنگرود اجرا می شود

مسئول کانون بسیج هنرمندان لنگرود از اجری نمایش خیابانی « معرکه یاد » به مناسبت هفته دفاع مقدس در این شهر خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آرت گیل : سیدمحمدصادق عابدینی طی گفتگویی اظهار داشت : نمایش خیابانی « معرکه یاد » بمناسبت هفته دفاع مقدس با محوریت بزرگداشت یاد و خاطره شهدای غواص در لنگرود اجرا می شود.

وی هدف از اجرای این نمایش را بازسازی عملیات کربلای ۴ عنوان کرد و افزود : در این تئاتر خیابانی ابعاد مختلف فتح عملیات غواصان ، محاصره دشمن و شهادت دلیرمردان دریا دل به معرض نمایش درخواهد آمد.

مسئول کانون بسیج هنرمندان شهرستان لنگرود با بیان اینکه تئاتر خیاباتی با هدف ترویج فرهنگ شهادت برای چندمین بار در این شهرستان اجرا می شود ، افزود: تداوم انتقال فرهنگ دفاع مقدس با زبان هنر موجب پایداری ارزش های انقلاب اسلامی ،  توجه و بازآموزی نسل جدید به ایثارگری ها و فداکاری های نسل انقلاب و جنگ می شود.

وی در ادامه افزود : این تئاتر خیابانی در دو نوبت ، روزهای سه شنبه ۴ مهرماه در پارک آزادی ( باغ ملی سابق ) و پنج شنبه ۶ مهرماه در گلزار شهدای این شهر در ساعت ١٧ عصر اجرا خواهد شد.
مسئول کانون بسیج هنرمندان لنگرود در پایان گفت :  نمایش خیابانی معرکه یاد به کارگردانی  زمان رضایی است و محمد امین ، محسن امیری و زمان رضایی در آن ایفای نقش خواهند داشت.
شایان ذکر است این نمایش به همت کانون بسیج هنرمندان شهرستان لنگرود و با مشارکت امور فرهنگی شهرداری و شورای شهر اسلامی این شهر بمناسبت هفته دفاع مقدس با محوریت بزرگداشت یاد و خاطره شهدای غواص در لنگرود اجرا می شود.
منبع : روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان لنگرود

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *