آخرین خبرها

نمایش «روایت های متقاطع از یک قتل» در آذر ۹۶، در رشت به روی صحنه می رود

نمایش «روایت های متقاطع از یک قتل» در آذر ۹۶، در رشت به روی صحنه می رود

پایگاه اطلاع رسانی هنر گیل : اجرای نمایش ” روایتهای متقاطع از یک قتل ” از شنبه ۴ اذر تا چهارشنبه ۸اذر ۱۳۹۶ در دو نوبت ساعت ۱۸و۱۹:۳۰ ( ۵اذر تک اجرا ساعت ۱۷) در سالن شهید انصاری مجتمع خاتم به روی صحنه خواهد بود.

این اثر محصول کارگاه تولید تئاتر ( از ایده تا اجرا) آموزشگاه سینمایی سیمرغ زیر نظر :مجید مژدهی با استفاده از بداهه سازی با محوریت موضوع قتل بدون نمایشنامه از پیش نوشته شده و با تکیه بر خلاقیتهای فردی شرکت کنندگان تولید شده و الگوی روایت نمایش داستان ( دربیشه) نوشته اکوتا گاوا است که پیش از این کروساوا فیلم موفقی براساس این داستان ساخته و به یک الگوی شناخته شده روایتی تبدیل گشته است.

گروه اجرایی در این نمایش از نور رنگ و مولتی مدیا استفاده ویژه ایی داشته و میتوان گفت نوعی از نمایشهای چند رسانه ایی را مخاطب شاهد خواهد بود.یعنی پخش فیلم و اسلاید و موسیقی زنده و…در خدمت این اجرا هستند. فروش بلیط آنلاین این نمایش در سایت هفت ساز است که با استقبال خوبی تا این لحظه مواجه شده و طبق روال همه اجراها اندسته از مخاطبینی که دسترسی به اینترنت ندارند در گیشه میتوانند بلیط های خود را تهیه کنند.

گفتنی است این پنجمین نمایشی است که به کارگردانی مجید مژدهی درسال جاری به روی صحنه میرود او تا کنون کارگردانی بیش از ۵۰عنوان نمایش و شرکت در جشنواره های مختلف و دریافت جوایز متعددی را در کارنامه خود دارد.

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *