آخرین خبرها

نمایش کودک “خواستن، توانستن است” در رودسر به روی صحنه می رود

نمایش کودک “خواستن، توانستن است” در رودسر به روی صحنه می رود

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آرت گیل :

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی رودسر از اجرای نمایش کودک با عنوان “خواستن، توانستن است” در سالن شهید فهمیده این اداره خبر داد.

علی فلاح رنجبر با اعلام این خبر افزود : با مجوز رسمی از اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گیلان و به همت انجمن نمایش شهرستان رودسر و گروه تئاتر شروم شهرستان لنگرود ، نمایش کودک ” خواستن توانستن است ” از تاریخ ١۵ اسفند لغایت ٢٠ اسفند ٩۵ در سالن شهید فهمیده شهرستان رودسر اجراء می گردد.

وی هدف از اجرای این نمایش را ایجاد فضایی شاد و متنوع و گسترش روحیه تعامل و همکاری میان مهدهای کودک سطح شهرستان و همچنین انتقال هرچه بهتر مفاهیم آموزشی به کودکان و نوجوانان از طریق هنر نمایش دانسته و اذعان داشت : نگار نادری بعنوان نویسنده و سیده مائده هوشیار بعنوان کارگردان  نمایش کودک ” خواستن توانستن است ” می باشند که عبدالله بهادری نیز تهیه کنندگی این مجموعه را عهده دار می باشند.

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی رودسر ادامه داد : شیرین احمدی پور لنگرودی – عاطفه محمدی کیوانی – امید محمددوست – مهیا اصغرنژاد – احمد شریفی و علی احمدی پور بازیگران نمایش و آرش سرمست ( موسیقی ) و سیده محبوبه هوشیار ( طراح لباس ) از دیگر عوامل اجرایی نمایش کودک ” خواستن توانستن است ” خواهند بود.

فلاح رنجبر در پایان تصریح کرد : نمایش کودک ” خواستن توانستن است ” به مدت ۶ روز از تاریخ ١۵ لغایت ٢٠ اسفند ٩۵ ، ساعت ١۶ در سالن شهید فهمیده شهرستان رودسر اجراء خواهد گردید.

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *