آخرین خبرها

به همت بنیاد شعر و ادبیات داستانی ایرانیان و با محوریت حفظ تالاب انزلی؛ نخستین جشنواره فرهنگی هنری «تالاب دوخان» اسفند ماه برگزار می شود

به همت بنیاد شعر و ادبیات داستانی ایرانیان و با محوریت حفظ تالاب انزلی؛ نخستین جشنواره فرهنگی هنری «تالاب دوخان» اسفند ماه برگزار می شود

پایگاه اطلاع رسانی هنر گیل : به همت بنیاد شعر و ادبیات داستانی ایرانیان و با همکاری سازمان منطقه آزاد انزلی، نخستین جشنواره فرهنگی هنری «تالاب دوخان» اسفند ماه سال جاری برگزار می شود.
این جشنوراه  با هدف، توسعه ی آگاهی عمومی و ترویج فرهنگ حفاظت از تالاب بین المللی انزلی و  تشویق مردم جهت مشارکت در حفظ محیط زیست با بهره گیری از ابزار فرهنگ و هنر و قدرت رسانه و قلم برگزار می شود.

بخش اصلی جشنواره:
الف: شعر کلاسیک ( شامل شعر طنز نیز می باشد )
ب: شعر سپید
ج: ترانه
د: شعر کودک و نوجوان
(با موضوع تالاب بین المللی انزلی)
تعداد آثار: شرکت کنندگان می توانند در بخش رقابتی حداکثر ۳ اثر ارسال نمایند.
حضور برگزیدگان در مراسم اختتامیه الزامی بوده و عدم شرکت به منزله ی انصراف از جشنواره تلقی می شود.

بخش جنبی- بین المللی ( فراخوان عمومی جمله ):
علاقه مندان و دوستداران محیط زیست به هر زبان و در هر کجای این کره ی خاکی می توانند با بیان واگویه ی خویش با تالاب بین المللی انزلی و تکمیل عبارت« تالاب را دریاب شاید…»  فریاد بی صدای دردهای این موهبت الهی باشند و در پایان جشنواره مجموعه ی جملات برتر در قالب یک اثر نفیس در اختیار نهادهای بین المللی مربوطه قرار خواهد گرفت.

کانال تلگرامی جشنواره:

@Talabdoukhan

ارسال آثار از طریق آی دی:

@Doukhanadmin

علاقمندان برای شرکت در این جشنواره تا دهم بهمن ماه فرصت دارند  آثار خود را به دبیرخانه جشنواره بفرستند. تاریخ برگزاری جشنواره، اسفند ماه ۱۳۹۶ می باشد.

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *