آخرین خبرها

به همت معاونت فرهنگی جهاد دانشگاهی گیلان؛ مسابقه ملی «عاشورایی» ویژه دانشگاهیان برگزار می شود

به همت معاونت فرهنگی جهاد دانشگاهی گیلان؛ مسابقه ملی «عاشورایی» ویژه دانشگاهیان برگزار می شود

پایگاه اطلاع رسانی آرت گیل : به گزارش خبرگزاری رضوی از گیلان، معصومه  نیک کار از برگزاری مسابقه ملی عکس، دلنوشته و خاطره عاشورایی از پیاده روی اربعین حسینی ۹۶ به همت معاونت فرهنگی جهاد دانشگاهی گیلان خبر داد و اظهار کرد: این مسابقه ویژه دانشجویان و دانشگاهیان برگزار می شود.
معاون فرهنگی جهاد دانشگاهی گیلان افزود: این مسابقه در محورهای آیین ها، نگاه آزاد، نگاه خلاقانه، عزاداری در اقوام، کاروان های پیاده، جوانان و موکب ها و خدمات رسانی به زائران برگزار می شود.
وی؛ بخش های این مسابقه را شامل مراسم عزاداری اربعین و پیاده روی زائران اعلام کرد و گفت: مهلت ارسال آثار به این مسابقه تا پایان آبان ماه جاری خواهد بود.
نیک کار با تاکید بر اینکه مهلت ارسال آثار به این جشنواره تمدید نمی شود، عنوان کرد: آثار می بایست فقط از طریق نشانی پست الکترونیک Arbaien1439@gmail.com به دبیرخانه تحویل داده شوند.
معاون فرهنگی جهاد دانشگاهی گیلان تصریح کرد: هر کدام از شرکت کنندگان در این مسابقه می توانند سه اثر ارسال کنند، در صورت ارسال بیش از سه اثر شرکت کننده حذف می شود.
وی یادآور شد: فایل های ارسالی در قسمت عکس باید در قالب JPG و حجم آن کمتر از ۵ مگابایت باشد، همچنین فایل های ارسالی در قسمت خاطره و دلنوشته می بایست به صورت فایل word و با قلم B-Nazanin سایز ۱۲ تایپ و ارسال شود.
نیک کار با بیان اینکه به نفرات اول تا سوم هر بخش جوایز ویژه اهدا می شود، تاکید کرد: پس از برگزاری این مسابقه کتابی از آثار منتخب چاپ خواهد شد.

 

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *