آخرین خبرها

کتاب «باران را به خانه می برم» در اختتامیه نخستین جشنواره داستان کوتاه لنگرود رونمایی می شود

کتاب «باران را به خانه می برم» در اختتامیه نخستین جشنواره داستان کوتاه لنگرود رونمایی می شود
همزمان با اختتامیه ی نخستین جشنواره داستان کوتاه لنگرود ، مجموعه « باران را به خانه می برم » سروده فرامرز محمدی پور رونمایی خواهد شد.

پایگاه اطلاع رسانی هنر گیل : به نقل از روابط عمومی اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان، بهرام علیزاده، مدیرمسئول موسسه فرهنگی هنری « گیل و دیلم » با اعلام این خبر گفت : همزمان با اختتامیه نخستین جشنواره داستان کوتاه لنگرود در ساعت ۴ عصر روز شنبه ٢۵ آذرماه ٩۶ در کانون زینبیه این شهرستان ، مجموعه شعر « باران را به خانه می برم » رونمایی خواهد شد.

علیزاده تصریح کرد : مرحله اولیه داوری نخستین جشنواره داستان کوتاه لنگرود ، به پایان رسیده و هم اکنون داوران جشنواره در حال داوری آثار در مرحله نهایی هستند.

شایان ذکر است در نخستین جشنواره داستان کوتاه لنگرود ، ١٣۵ نفر از داستان نویسان سراسر کشور با ارائه ٢۵٠ اثر شرکت نموده اند.

گفتنی است آخرین مهلت ارسال آثار به دبیرخانه نخستین جشنواره داستان کوتاه لنگرود ، با موضوع آزاد و بدون محدودیت سنی ، تا تاریخ ١۵ آبان ماه ٩۶ بود و در پایان به پنج نفر برگزیده ی اول تا پنجم ، تندیس جشنواره ، لوح تقدیر به انضمام جوایز نقدی اهداء خواهد شد.

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *