آخرین خبرها

پریسا صادقی :امیدوارم مسئولین بندرانزلی توجه بیشتری به هنرمندان این شهر داشته باشند.

پریسا صادقی :امیدوارم مسئولین بندرانزلی توجه بیشتری به هنرمندان این شهر داشته باشند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آرت گیل نمایشگاه تصویر سازی با موضوع زن و طبیعت در نگارخانه ی مارلیک در مجتمع خاتم الانبیاء رشت بر پا شده است.

پریسا صادقی تنها شرکت کننده ی استان گیلان در این نمایشگاه در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی آرت گیل گفت .من از کودکی به کار نقاشی علاقه داشتم  و شروع کارم همزمان شد با آشنایی با آقای خسرو انصاری.در گارگاه آموزش تصویرسازی که  در تهران زیر نظر ایشان تشکیل شده بود شرکت کردم و در همان کارگاه با هنرجویان شرکت کننده تصمیم گرفتیم یک نمایشگاه با موضوع زن و طبیعت برپا کنیم .

در این نمایشگاه ۲۰ هنرمند از سراسر کشور از تاریخ ۱۳ تا ۱۸ آذر ماه  کارهای خودشان را به معرض نمایش گذاشته اند.

این نمایشگاه به صورت تور در کشور برگزار می شود .

این تور از تهران آغاز شده و سپس در شهرهای همدان ،قزوین و رشت چهارمین شهری است که این نمایشگاه در آن دایر شده است  و چون  از شهرهای مختلف مانند طبس ،دامغان و اردبیل کار در این نمایشگاه ارائه شده در صورت همکاری هر شهر و ایجاد زمینه های لازم  ،این نمایشگاه در همه ی شهرهای مذکور برپا می شود.

بعد از این نمایشگاه ،قرار است با موضوعات دیگر نیز نمایشگاه هایی برپاشود.مثلا در اسفند ماه با کمک ها و همکاری های آقای خسرو انصاری نمایشگاهی در میلان برگزار می شود.که این نمایشگاه با همکاری یک موسسه خیریه در میلان برنامه ریزی  شده و قرار است  یک کتابچه از آثار شرکت کنندگان در این نمایشگاه نیز به چاپ خواهد رسید.

ایشان در انتها از همکاری نگارخانه مارلیک تشکر کرد و اظهار امیدواری کرد که در آینده  مسئولین بندر انزلی  همکاری و توجه بیشتری به هنرمندان این شهر داشته باشند.

 

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *