آخرین خبرها

۱۶ لغایت ۲۱ آذر؛ برگزاری سیزدهمین نمایشگاه کتاب گیلان در رشت

۱۶ لغایت ۲۱ آذر؛ برگزاری سیزدهمین نمایشگاه کتاب گیلان در رشت

معاون امور فرهنگی و مطبوعاتی ارشاد اسلامی گیلان از انتشار پوستر و تیزر سیزدهمین نمایشگاه بزرگ کتاب استان گیلان خبر داد و گفت: نمایشگاه مذکور ۱۶ لغایت ۲۱ آذر در رشت برگزار می شود. 

پایگاه اطلاع رسانی هنر گیل : حسین ابراهیمیان در گفت وگو با اشاره به برپایی سیزدهمین نمایشگاه کتاب استان گیلان، گفت: سیصدوچهل وپنجمین نمایشگاه کتاب استانی کشور و سیزدهمین نمایشگاه کتاب گیلان به همت اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان و با همکاری معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و موسسه نمایشگاه های فرهنگی ایران از پنجشنبه، ۱۶ آذر لغایت سه شنبه، ۲۱ آذر از ساعت ۸ الی ۲۰ در محل دائمی نمایشگاه های استان واقع در کیلومتر پنج جاده رشت به تهران دایر است.

معاون فرهنگی و مطبوعاتی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان، از انتشار پوستر و تیزر سیزدهمین نمایشگاه بزرگ کتاب استان گیلان خبر داد و افزود: برنامه‌ریزی برای برپایی هر چه باشکوه‌تر سیزدهمین نمایشگاه کتاب گیلان در دست انجام است.

وی اضافه کرد: یک هزار نسخه پوستر اطلاع رسانی نمایشگاه، چاپ و در سطح ادارات، مراکز و نهادهای استان توزیع و تیزر اطلاع رسانی نمایشگاه نیز برای پخش از شبکه تلویزیونی باران و فضاهای مجازی آماده شده است.

ابراهیمیان خاطرنشان کرد: علاقمندان برای مشاهده پوستر و تیزر سیزدهمین نمایشگاه بزرگ کتاب گیلان و یا کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به سایت این اداره‌کل به آدرس «https://gilan.farhang.gov.ir» مراجعه کنند.

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *