خرچنگ در تالاب انزلی کلید خورد

خرچنگ در تالاب انزلی کلید خورد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آرت گیل :

فیلم کوتاه داستانی خرچنگ به نویسندگی و کارگردانی طوفان نهان قدرتی نماینده و داور آکادمی سینمایی ایسفا، در شهر ساحلی انزلی کلید خورد.

طوفان نهان قدرتی گفت: موضوع فیلم خیانت مثلثی وار سه شخصیت یک خانواده است.

وی اظهار کرد: پیام احمدی نیا بازیگر سریال آسپرین ، فهیمه مومنی ، آیدا مرادی ، مهرداد بخشی رسا کاظمی (بازیگر کودک) در این فیلم نقش آفرینی خواهند کرد.

به گفته نهان قدرتی ، دیگر عوامل ساخت این فیلم اشکان اشکانی تصویر بردار ، مهدی شایان دستیار کارگردان ، علی کاظمی گریم ، حمید یاسوری و غلامرضا کاظمی صدا بردار هستند.

نهان قدرتی که خود تهیه کنندگی این فیلم را نیز به عهده دارد ، اضافه کرد : تصویربرداری این فیلم از روز گذشته شروع شده و ۱۰ روز به طول خواهد انجامید.

طوفان نهان قدرتی متولد ۱۳۵۶ و دارای مدرک کارشناسی ارشد ادبیات نمایشی، فیلمساز، مدرس سینما ، نماینده و داور آکادمی سینمایی ایسفا است . فیلم کوتاه ترانه ای برای لوبا از ساخته های این کارگردان تندیس بهترین کارگردانی از جشنواره فیلم فجر را دریافت کرد .

فیلم های همیشه برای زندگی ، مردمک های پریشان ، سرمشق ، کوچه های سرد ،میراث تهران و سطح سبز از دیگر ساخته های این کارگردان جوایز داخلی و خارجی بسیاری را از آن خود کرد.

 

کانال تلگرام آرت گیل

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *