آخرین خبرها

اجرای جشنواره فیلم اولی ها در جشنواره فرهنگی هنری فجر رشت

اجرای جشنواره فیلم اولی ها در جشنواره فرهنگی هنری فجر رشت

پایگاه اطلاع رسانی هنر گیل : به نقل از  مدیر آموزشگاه سینمایی پروین: اجرای جشنواره فیلم اولی ها در جشنواره فرهنگی هنری فجر رشت
مدیر آموزشگاه سینمایی پروین گفت: در راستای برگزاری جشنواره فرهنگی هنری فجر رشت نخستین جشنواره فیلم اولی ها با همکاری آموزشگاه سینمایی پروین و هنرستان دخترانه زینبیه رشت اجرا شد.
یاسمن عشقی در ششمین روز برگزاری جشنواره فجر رشت اظهار کرد: آموزشگاه سینمایی پروین طی سه سال برگزاری جشنواره فجر رشت در آن مشارکت داشته و امسال نیز با رویکردی متفاوت در آن به فعالیت پرداخت.
وی با اشاره به برگزاری جشنواره فیلم اولی ها تصریح کرد: دانش آموزان هنرستان زینبیه رشت با همکاری آموزشگاه سینمایی پروین هشت فیلم کوتاه با موضوعات مختلف تهیه و در راستای برنامه های جشنواره فجر رشت به نمایش گذاشتند.
عشقی با بیان اینکه مدیر هنرستان زینبیه رشت در این اقدام همکاری بسیار خوبی داشتند گفت: امسال ما در سال یازدهم رشته سینما درسی به نام فن سینما داشتیم که حاصل این کلاس هشت فیلم کوتاه بود که توسط دانش آموزان این هنرستان ساخته شده و در جشنواره فجر رشت به نمایش در آمد.
مدیر آموزشگاه سینمایی پروین بیان کرد: در روز اکران فیلم های کوتاه در جشنواره فجر رشت چهره های مطرح سینما و تلویزیون ایران از جمله بهزاد عشقی، رضا مجلسی، انوش نصر، فرهاد پاک سرشت، مصطفی نبوی، رضا پیشه احسان، محمد پورجعفری و… حضور داشتند و همگی این حرکت آموزشگاه سینمایی پروین و دانش آموزان هنرستان زینبیه رشت را تکریم کردند.
عشقی در خاتمه با ابراز خرسندی از برگزاری جشنواره فجر رشت تصریح کرد: این جشنواره سر آغاز چنین حرکت های خوب و موثری در عرصه هنر بوده و یقینا تداوم آن به ایجاد انگیزه بیشتر در هنرجویان خواهد شد.

 

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *