آخرین خبرها

رئیس تالار وحدت تهران: جشنواره فجر رشت به لحاظ کیفی قابل تقدیر است

رئیس تالار وحدت تهران: جشنواره فجر رشت به لحاظ کیفی قابل تقدیر است

پایگاه اطلاع رسانی هنر گیل : رئیس تالار وحدت تهران گفت: جشنواره فرهنگی هنری فجر رشت به لحاظ کیفی بسیار پرمحتوا و قابل تقدیر است.
غلامحسین شاه علی با حضور در هشتمین روز برگزاری جشنواره فجر رشت اظهار کرد: از بخش های مختلف جشنواره بازدید کردم و در بخش هنرهای تجسمی آثار بسیار فاخر و ارزشمندی مشاهده کردم که به عقیده بنده از حد یک جشنواره آموزشگاهی بسیار فراتر بود.
وی با اشاره به اجرای برنامه های نمایشی در جشنواره فجر رشت تصریح کرد: نماهنگی که در بخش آموزشگاه سینمایی در این جشنواره به نمایش گذاشته شد بسیار حرفه ای تهیه شده بود .
شاه علی با اذعان به اینکه رشت به لحاظ فرهنگی بسیار غنی است گفت: استان گیلان و بالاخص شهر رشت مفاخر بزرگی در رشته های سینما، تئاتر و… به جامعه معرفی کرده و از ظرفیت و پتانسیل بالایی در این حوزه ها برخوردار است.
رئیس تالار وحدت تهران در خاتمه تصریح کرد: برگزاری چنین جشنواره هایی موجب شناسایی ظرفیت های فرهنگی هنری شهرستان ها می شود و اقدام خوب و مدیریت پویای رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی رشت در برپایی این جشنواره قابل تقدیر است.
به گزارش واحد اطلاع رسانی جشنواره فجر رشت غلامحسین شاه علی رئیس تالار وحدت تهران به عنوان میهمان ویژه در هشتمین روز برگزاری جشنواره فجر رشت حضور یافت.

 

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *