آخرین خبرها

جشن های میلاد حضرت فاطمه زهرا(س) در ٣١ کانون مساجد فومن برگزار می شود

جشن های میلاد حضرت فاطمه زهرا(س) در ٣١ کانون مساجد فومن برگزار می شود

پایگاه اطلاع رسانی هنر گیل : به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان، یوسف نیک انجام با اعلام این خبر اظهار داشت :همزمان با میلاد با سعادت بانو حضرت فاطمه زهرا(س) و هفته گرامیداشت مقام زن و مادر، جشن های این هفته در فومن و در ٣١کانون فرهنگی هنری مساجد شهرستان همراه با برنامه های شاد و متنوع قرائت قرآن، سخنرانی ، مسابقه ، مولودی خوانی، برگزار خواهد شد.

وی با بیان اهمیت برگزاری جشنهای در این هفته ،به مقام و منزلت حضرت فاطمه (س) اشاره نمود و گفت : حضرت زهرا (س) از چنان جایگاه والایی برخوردار می باشد که به جرات می توان گفت: وجود نازنین ایشان نه تنها الگوی زنان و دختران مسلمان است، بلکه الگوی تمام مسلمان اعم از زن و مرد می باشد.

نیک انجام تصریح کرد: ترویج اخلاق ، وفاداری ، مهربانی و بسیاری ارزش های الهی دیگر سبب شده است که ما این بانوی بزرگوار را همواره الگوی خود بدانیم .

وی افزود : حضرت زهرا (س) در دوران خود ، مسئولیتی بزرگ در تحقق اهداف وبرنامه های اسلام داشت و با رعایت اخلاق نیکو وپسندیده یار ویاور پیامبر رحمت حضرت محمد مصطفی (ص) وبعد از ایشان امیرمومنان حضرت علی (ع) بود.

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی فومن به جشنهای هفته گرامیداشت روز مادر و مقام شامخ زن اشاره نمود : جشن بزرگ کوثر روز چهارشنبه شانزدهم اسفند ساعت ١٠ صبح از سوی کمیته امور بانوان شهرستان در سالن شهدای خدمتگزاربرگزار می شود .

وی در ادامه گفت : از سوی حوزه بسیج خواهران جشن میلاد حضرت فاطمه زهرا (س) با همکاری این اداره روز پنجشنبه هفدهم اسفند ماه جاری ساعت ١٠ صبح برگزارخواهد شد .

نیک انجام در پایان خاطر نشان کرد. کانون های فرهنگی و هنری مساجد فومن در مناسبت‌های ملی و مذهبی، برنامه‌های مختلف و متنوعی را در دستور فعالیت های خویش قرار می‌دهد تا هر چه بیشتر اقشار محتلف مردم با سیره بزرگان دین، مانوس شوند. برنامه های شاد و متنوع قرائت قرآن، سخنرانی ، مسابقه ، مولودی خوانی ، برپایی سفره های هفت سین در نگار خانه کیومرث صابری ، تجلیل از بانوان همکار از برنامه پیش بینی شده این اداره و کانونهای مساجد شهرستان می باشد.

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *