آخرین خبرها

میلاد راد خواننده ی خوش صدای گیلانی :مسئولین بهای بیشتری به موسیقی بدهند.

میلاد راد خواننده ی خوش صدای گیلانی :مسئولین بهای بیشتری به موسیقی بدهند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آرت گیل :میلاد راد خواننده تیتراژ ماه منیر به خبرنگار آرت گیل گفت : متولد رشت است و خوانندگی را به صورت تجربی از ۱۵ سالگی شروع کردواز سال ۹۰ بصورت حرفه ای فعالیت دارد.
نزد استاد آزادی وطن وسپس زنده یاد استاد پوررضاو استاد حقدوست آواز را سپری کرد.
سال ۱۳۹۰ آهنگ “آینه” از او  در فضای مجازی منتشرشد وآهنگ شهید بی پلاک که در راستای برگزاری کنگره ۸۰۰۰ شهید گیلان تهیه شدو سال ۹۴ دو اثر مناسبتی به اسم “یادبهمن ” و تیتراژ پایانی ماه منیر در ماه رمضان از صداوسیمای گیلان پخش شد.

میلاد راد علاقه خود به موسیقی را ذاتی عنوان کرد و افزود :از کودکی دوست داشتم هر آهنگی را همسُرایی کنم وبه همین دلیل عضو گروه سرود مدرسه بودم .
وی یادآور شد : آهنگ حسرت محمد اصفهانی باعث شد عاشق موسیقی شوم وتلنگری شد برای اینکه  موسیقی را به صورت حرفه ای دنبال کنم .

راد خاطر نشان کرد :استاد جفرودی چند دهه قبل کاری برای  رشت خواند  و بعد از آن  کاری که فقط در رتبطه با رشت  باشد رشت نشد و از آن زمان تا کنون خواننده ای شعری برای شهر زیبای ما نخوانده و امشب در برنامه شب یلدا صداوسیمای گیلان آهنگ “رشت ” با حضور و صدای من پخش خواهد شد.

خواننده تیتراژ ماه منیر ت در ادامه  گفت :تهیه آلبوم و اجرا در شبکه های سراسری از اهداف نزدیک و کنسرت از اهداف بلند مدت من است.

میلاد راد از مسئولین  در انتخاب خواننده های تیتراژ تنوع داشته باشند  و بهای بیشتری به موسیقی بدهندوگفت : سرمایه گذاران سلیقه مردم را درک کنند و هنرمندانی که صدا و اثر خوبی دارند را برای ارائه کار انتخاب کنند ‌.

کانال تلگرام آرت گیل

/اختصاصی آرت گیل

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *