پایگاه اطلاع رسانی هنر گیل
اولین و فعالترین مرکز مجاز اطلاع رسانی رویدادهای فرهنگی و هنری شمال کشور
Saturday, 20 August , 2022
امروز : شنبه, ۲۹ مرداد , ۱۴۰۱ - 23 محرم 1444
شناسه خبر : 4495
  پرینتخانه » اجتماعی, اخبار

بدل محمدرضا گلزار، محمد اصفهانی و لیونل مسی در تلویزیون + عکس

به روال سه شنبه‌های «فرمول یک» با اجرای سیدعلی ضیا، این هفته هم یک پرونده در برنامه پیگیری شد؛ “شهرت و شباهت” که با حضور بدل محمدرضا گلزار، محمد اصفهانی و مسی همراه بود.

پایگاه اطلاع رسانی هنر گیل : به گزارش ایلنا، ضیا پیش از آغاز گفتگو با مهمانان، در سخنانی درباره حواشی برنامه روز دانش‌آموز توضیح داد: ما شنبه برنامه‌ای داشتیم که دو مهمان خوش سرو زبان در آن حضور داشتند، چند ویدئو از این دو مهمان به صورت گسترده در فضای مختلف منتشر شد، خیلی‌ها دوست داشتند و خندیدند و رفقایمان می‌گفتند از این که این کودکان در تلویزیون هستند خوشحالیم. انتقاداتی هم بوده که برخی دقیق و درست است و همیشه وجود داشته است، اما با احترامی که برای برخی منتقدان که مخالف برنامه بودند قائلم لازم است توضیحاتی بدهم.

وی افزود: برخی می گویند این کودکان هیچ استعدادی نداشته اند و چرا آمده اند؟ استعداد شیرین زبانی این دو کودک خیلی اتفاقی کشف شده و حالا خانواده شان دارند این استعدادها را پرورش می دهند، وقتی کسی برای کودکی برنامه ریزی می کند، او را به کلاس های مختلف می برد و… دارد استعداد او را پرورش می دهد.

برای دشمنانمان هم ممنوعیت در هیچ عرصه‌ای را نخواهیم

این مجری ادامه داد: برخی گفته بودند چرا آدم هایی که در اینستاگرام معروف می شوند به تلویزیون می آیند؟ لطفا تقابل ایجاد نکنید، تلویزیون این سرزمین برای همه مردم است، برخی مردان سیاست هم از اینستاگرام به عنوان رسانه در کنار مهم ترین رسانه سرزمینمان که تلویزیون است استفاده می کنند. برخی گفته بودند کاش این بچه ها ممنوع التصویر شوند! ای کاش برای دشمنمان هم ممنوعیت در هیچ عرصه ای را نخواهیم.

ضیا با بیان اینکه این جمله ها حال آدم را بد می کند، تصریح کرد: کسی دیگری گفته بود کاش اینستاگرام نبود، ما هم می گوییم کاش نبود و آدمها یک دقیقه ای هم را نقد نمی کردند! اگر قرار است برنامه ای را نقد کنیم کاش یک دقیقه آن را نمی دیدیم و لااقل یک ساعت آن را می دیدیم یا یک سلسله برنامه را تماشا می کردیم.

از سروسامان گرفتن زندگی آرایشگر جوان تا مشهد رفتن هزار نفر و جهیزیه‌دار شدن جوانان

وی درباره تاثیرگذاری «فرمول یک» گفت: روز اول جوان آرایشگری روی این صندلی نشست که ناامید بود اما حالا به برکت تلویزیون زندگی اش سرو سامان پیدا کرده و خواهرانش هم دارند ازدواج می کنند. هزار نفر از کسانی که تا به حال به مشهد نرفته بودند با این برنامه به زیارت بارگاه امام رضا (ع) رفتند. کلی جهیزیه دادیم، کسانی که شناسنامه نداشتند شناسنامه دار شدند.

 

وزیر آموزش و پرورش را به خاطر مشکل یک کودک روی آنتن آوردیم

این مجری ادامه داد: به خاطر مشکل یکی از کودکان این سرزمین وزیر آموزش و پرورش را دعوت کردیم و با او گفتگو کردیم که چرا در برخی مدارس دولتی رفتارهای نامناسبی با کودکان می شود؟

ضیا تصریح کرد: لطفا اگر می خواهید نقد کنید، به خودتان احترام بگذارید، دقیق نقد کنید، کسانی که فکر می کردند سراسر زندگی بازنده اند و فرصتی برای بردن ندارند، روی این صندلی نشسته اند در کنار کسانی که برنده های واقعی این سرزمین هستند. این برنامه برای اولین بار این فرصت را به کسانی که بازنده بودند داده که بیایند و خودشان را پیدا کنند. برنامه ما را با افتخار مردم هدایت می کنند، آنها مشکلاتشان را می گویند و ما برنامه را بر اساس مشکلات آنها جلو می بریم.

وی با اعلام تشکر از همه کسانی که یک ساعت وقت گذاشتند و برنامه را کامل دیدند، تأکید کرد: هجمه ها آنقدر زیاد بوده که همه ناشی از یک دقیقه دیدن برنامه بوده است. قطعا من هم اشتباهاتی می کنم اما ای کاش همه هر حرفی می خواهیم بزنیم رصد کنیم و دقیق، صحیح و تمیز حرف بزنیم.

ممنونم که برنامه ما اینقدر پرمخاطب است

مجری «فرمول یک» در پایان گفت: راستی این بچه ها در برنامه های دیگری هم رفته بودند اما ممنونم که برنامه ما اینقدر پرمخاطب است که این همه بازتاب برای حضورشان در برنامه ما رقم خورده است!

در ادامه ضیا میزبان مهدی پیرنجم الدین، بدل محمد اصفهانی شد که درباره این موضوع گفت: سالها پیش که آقای اصفهانی در بورس بودند، متوجه این شباهت شدم. هرجایی که می رفتم مردم نگاه های خاصی به من داشتند. برایم سوال شده بود قضیه چیست؟ تا اینکه در پاساژ عالی قاپو اصفهان به سی دی فروشی رفته بودیم که روی یکی از سی دی ها عکس فردی را دیدم که شبیه من بود و آن موقع فهمیدم من به چه کسی شباهت دارم.

 بدل محمد اصفهانی

دوست نداشتم به خاطر دیگری به من احترام بگذارند برای همین خواننده شدم!

وی افزود: از آنجایی که دوست ندارم به خاطر کسی دیگر به من احترام بگذارند و جلب توجه کنند، تصمیم گرفتم خودم وارد عرصه موسیقی شوم و آواز بخوانم!

پیرنجم الدین ادامه داد: چهره بنده خدادادی است، از اول اینطور بوده ام و سعی نکرده ام و نخواهم کرد چهره ام را شبیه او کنم. اما خیلی ها گفته اند من دارم خودم را شبیه ایشان می کنم. از طرفی مردم فکر می کنند من نمی خواهم با آنها عکس بگیرم یا به آنها امضا بدهم برای همین می گویم اصفهانی نیستم!

در دادگاه هم مرا با اصفهانی اشتباه گرفتند و تبرئه شدم!

بدل اصفهانی تأکید کرد: به خاطر اطلاعات اشتباهی که به آقای اصفهانی داده بودند، ایشان از من شکایت کرد. اما حتی در دادگاه هم مرا با او اشتباه گرفتند و من تبرئه شدم. تلاش کرده ام با آقای اصفهانی ارتباط برقرار کنم اما ایشان به خاطر پیش زمینه بدی که از من دارند، قبول نکرده اند.

وی درباره ماجرای شکایت اصفهانی از خود توضیح داد: در اشتهارد کرج من اجرایی داشتم و در آن برنامه آقای ایرج نوذری هم مهمان بودند و قبل از من اجرا داشتند. او مرا نشناخت و تصور کرد دکتر اصفهانی هستم و در پایان اجرایش گفت ما امروز در خدمت دکتر محمد اصفهانی هستیم. ایشان خودش اشتباه متوجه شده بود و اعلام کرد. این موضوع برای مردم یک ذهنیت ایجاد کرد. وقتی هم که من روی صحنه رفتم و خود را نجم الدین معرفی کردم، به آقای نوذری بر خورد و نمی دانم چه شد که این ماجرا به گوش آقای اصفهانی رسید. من این موضوع را در دادگاه ارائه دادم و گفتند این موضوع را که خود آقای نوذری مطرح کرده و در دادگاه هم که حاضر نشده است. آقای مهدی یغمایی به عنوان شاهد و خود دکتر اصفهانی هم در دادگاه حاضر نشدند و بنده تبرئه شدم.

پیرنجم الدین در پایان گفت: آقای اصفهانی امیدوارم هرجا هستید سالم باشید و رابطه مان مهربانانه تر باشد.

محمدرضا امامی، بدل محمدرضا گلزار نیز دیگر مهمان برنامه بود که در سخنانی گفت: چند سالی است که از طریق فضای مجازی متوجه شده ام شبیه محمدرضا گلزار هستم. در کار مدلینگ بودم و تئاتر هم کار کرده ام. قرار است به زودی در سینما نیز ایفای نقش کنم.

 بدل محمدرضا گلزار

کارگردانان سینما از من خواسته‌اند نقش گلزار را بازی کنم

وی با بیان اینکه از کودکی در کرمانشاه به بازیگری علاقه داشتم، ادامه داد: من محمدرضا امامی هستم نه محمدرضا گلزار و نمی خواهم از نام ایشان سوءاستفاده کنم. برخی کارگردان های سینما به من گفته اند بیا و نقش آقای گلزار را بازی کن اما من نپذیرفته ام و دوست دارم در کنار ایشان بازی کنم.

این فرد مشابه گلزار در پایان اظهار کرد: من همیشه می گویم من شبیه گلزار نیستم بلکه یک هوادار کوچک و دوستدار ایشان هستم. خدمت آقای گلزار سلام می کنم، من همیشه شما را دوست داشتم و سعی نکردم از اسم بزرگ شما سوءاستفاده کنم.

رضا پرستش، بدل مسی نیز در بخش پایانی برنامه برای سومین بار مقابل ضیا نشست و گفت: اولین حضور من در تلویزیون در برنامه «فرمول یک» بود.

مسی نباید الگو باشد

در این بخش ارتباط تلفنی با دکتر مهدی اسماعیل تبار، روان شناس برقرار شد که او در سخنانی گفت: من طلا بودن آقا رضا را به مسی بودن یک بازیکن غریبه ترجیح می دهم. من با الگو بودن مسی مخالفم. کسی که با یک زن زندگی می کند و از او دو بچه دارد و بعد از  ۱۲ سال تازه با او ازدواج می کند، الگوی خوبی نیست!

ظاهر من شبیه به مسی است او الگوی من نیست

پرستش در پاسخ گفت: من فقط شبیه مسی هستم و الگوی زندگی ام او نیست، فقط ظاهر من شبیه اوست!

اسماعیل تبار ادامه داد: فلان خانم گربه دارد و سگ دارد و هیچ اشکالی ندارد اما وقتی این را به فضای مجازی می آورد، دارد الگوی زندگی معرفی می کند.

وی تصریح کرد: کشوری که سه هزار سال تاریخ و تمدن دارد و یونسکو می گوید زمانی که غرب وجود نداشته، در آن مدنیت وجود داشته است، چرا دختر و پسر جوانش دوست دارند انگلیسی یاد بگیرند یا در فرانسه زندگی کنند؟

این روانشناس خطاب به بدل مسی بیان کرد: آقای پرستش شما به عنوان یک جوان ایرانی خودت می توانی کسی باشی.

بدل مسی

کار و زندگی خودم را دارم

پرستش نیز پاسخ داد: در ایرانی بودن من شکی نیست و این شباهت هم خدادادی است و کار و زندگی خودم را دارم.

اسماعیل تبار همچنین اظهار کرد: من اگر عزت نفس داشته باشم لازم نیست شبیه کسی باشم، بلکه شبیه خودم هستم. آقای پرستش اگر بارسلون رفتی نیو کمپ نرو، اگر نیو کمپ رفتی، پشت در کمپ نرو، اگر رفتی برای مسی دست تکان نده، من به عنوان یک ایرانی دلم می‌شکند!

پرستش نیز اعلام کرد: من به دعوت رسمی باشگاه بارسلونا به نیوکمپ رفتم.

وی همچنین در پاسخ به سوال این روانشناس که اگر مسی سرش را کچل کند، شما هم این کار را می‌کنی؟! بیان کرد صد در صد او هم کچل خواهد کرد.

از شباهتم به مسی به نفع کارهای خوب استفاده کردم

این مسی ایرانی ادامه داد: من سعی می‌کنم از این شباهت به نفع کارهای خوب استفاده کنم. خیریه‌ها و مدارس مختلفی بوده که کودکان بی‌سرپرست داشته‌اند و من برای دیدارشان رفته‌ام و باعث شادی شان شده‌ام اما هیچوقت ویدئویی از این اتفاقات منتشر نکرده‌ام.

پرستش که از هجمه‌های اخیر ناراحت بود، همچنین تصریح کرد: به من می‌گویند تو آبروی ایران را برده‌ای، این هم کودک آزاری داریم و من به تنهایی آبروی ایران را برده‌ام!؟

«فرمول یک» با اجرای سیدعلی ضیاء به تهیه‌کنندگی افشین حسین خانی، شنبه تا چهارشنبه‌ها پس از اذان مغرب از شبکه یک سیما روی آنتن می‌رود.

|
به اشتراک بگذارید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.