پایگاه اطلاع رسانی هنر گیل
اولین و فعالترین مرکز مجاز اطلاع رسانی رویدادهای فرهنگی و هنری شمال کشور
Thursday, 7 July , 2022
امروز : پنج شنبه, ۱۶ تیر , ۱۴۰۱ - 8 ذو الحجة 1443
شناسه خبر : 2042
  پرینتخانه » اخبار, فرهنگی

جلسه تودیع و معارفه مدیر عامل جدید سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری رشت

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ارت گیل :

جلسه تودیع و معارفه مدیر عامل جدید سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری رشت امروز برگزار شد.
امروز ۱۲ بهمن ماه ۹۵ همزمان با ایام الله دهه فجر نشست معارفه مدیر عامل جدید سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری رشت علیرضا حسنی، مدیر عامل اسبق روابط عمومی شهرداری کلانشهر رشت، با حضورعلیرضا قانع مدیر عامل اسبق این سازمان و رضا موسوی روزان روزان عضو شورای شهر رشت،  مختار جباری مشاور ارشد شهردار ، گل احضار مدیر برنامه ریزی شهرداری، خلیلی معاون و جمعی از کارکنان سازمان فرهنگی و ورزشی  برگزار شد.
دکتر جباری مشاور عالی شهردار رشت : با عرض سلام خدمت همه عزیزان حاضر در جلسه ، این نشست جلسه ی تودیع اقای حسنی است ابتدا ایام دهه فجر را خدمت همه حضار عزیز تبریک عرض میکنم.امام خمینی کسی هستند که تاریخ ایران مدیون ایشان هست و روند قبل از انقلاب را کاملا عوض کردند ما این انقلاب را مدیون ایشان هستیم. در همه ساختار ها هر مدیری یک زمانی می آید یک زمانی هم میرود و مهم این است وقتی کسی که می آید چه کاری انجام میدهد. سازمان فرهنگی سازمان خیلی مهمی است. در میان همه ی اتفاقات اجتماعی خطیر ترین امر انسانی فرهنگ است چون به شدت تفسیر پذیرمیباشد و ظرافت دارد ولی سختی هم دارد. کار کردن در حوزه فرهنگ سخت میباشد.اقای قانع از مدیران سخت کوش بودند و تعامل خوبی با همه عناصر فرهنگی شهر داشتند و همه به نیکی از ایشون یاد میکنند و اقای حسنی هم از چهره های مشهور فرهنگی هستند و تجارب فرهنگیه زیادی دارند وقطعا ایشون میتوانند ادامه ی مسیر بقیه دوستان باشند. من وظیفه خودم میدانم به همه ی عزیزان خسته نباشید بگویم و برای اقای حسنی ارزوی موفقیت میکنم.
قانع مدیر عامل اسبق سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری رشت: عرض سلام و ادب دارم خدمت همه حضار و ریاست محترم کمسیون فرهنگی شورای شهر اقای روزان ، اقای جباری مشاورعالی شهردار محترم رشت. ابتدا دهه فجر را تبریک عرض میکنم به همه مردم خوب ایران اسلامی و تبریک ویژه عرض میکنم خدمت علیرضا حسنی چون سکان سازمان را در دست گرفتند و حس میکنم حق ایشان بود چون ۱۴ سال در حوزه فرهنگی فعالیت داشتند و نقش به سزایی در تاسیس این سازمان داشتند. احساس میکنم کسی که وارد حوزه فرهنگ شد باید اخلاق برایش خیلی مهم باشد ما به عنوان یک سرباز مسئولیت داریم و تا وقتی که وظیفه بر دوش ماست باید در راه باشیم وقتی هم که مسئولیت تمام شد بازهم باید تلاش کنیم چون هدف ما فقط میز نیست .خوشحالم که اقای ثابت قدم ایشان را انتخاب کردند. مباحث در خصوص فراز و نشیب هایی که در سازمان بوده زیاد است ولی دوست ندارم بازگو کنم ولی از کارهایی که میتوانیم در اینده کنار اقای حسنی باشیم برایشان یک گزارش تهیه میکنم .از همه حوزه ها تشکر میکنم تشکر ویژه دارم از هنردوستان و ورزشکاران و من شرمنده ی همه هستم سعی بر این کردیم که تعامل ها بازخورد خوبی داشته باشد. فضای کاری حوزه فرهنگی بسیار گسترده است و کمسیون فرهنگی باید کمک کند تا مدیر عامل جدید پیگیری کند .پراکندگی در حوزه های مختلف باعث میشود ما از مسیر اصلی مان خارج بشویم احتمالا ما اشتباهاتی داشتیم که من به نوبه خودم از همه عذرخواهی میکنم.
حسنی مدیر عامل جدید سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری رشت: سلام و عرض ارادت خدمت جمع حاضر.ایام الله دهه فجر را تبریک میگویم. تشکر میکنم از ثابت قدم شهردار محترم رشت و شورای شهر و شورای سازمان فرهنگی شهرداری و هیئت مدیره سازمان فرهنگی شهرداری ،انشالله با همراهی همین دوستان بتوانیم سربلند باشیم. جا دارد یادی کنم از حاج اقا مرتضوی و اقای عاطفی و اقای قانع که زحمات زیادی برای این سازمان کشیدند.مباحث فرهنگی برای ارتقا سطح زندگی مردم نیازاست و ما اگر بتوانیم نقش خودمان را درست ایفا کنیم میتوانیم کیفیت روانی شهروندان را ارتقا بدهیم .کانون اصلی شهروندان خانواده میباشد و این خانواده ها در محلات زندگی میکنند پس ما باید سرای محلات پویا داشته باشیم تا بتوانیم فرهنگ را در محلات ارتقا بدهیم. شعار ما درآمد بیشتر، خدمت بیشتر نیست شعار ما حمایت بیشتر خدمت بیشتر است.
گل احضار:ضمن عرض سلام تشکر میکنم از اقای قانع و به اقای حسنی تبریک میگویم .ما قدردان زحمات بیشمار اقای قانع هستیم.طی چند روز اخیر ساختار سازمانی عوض شده است ، اقای حسنی طبق شرح وظایف جدید شروع به کار میکنند و امیدوارم سیاست ها و خواسته های وزارت کشور و سازمان را به خوبی اجرا کنند.
ناظمی معاون ورزشی سازمان : ارزوی موفقیت دارم برای اقای قانع در ادامه ی مسیر زندگیشان و به اقای حسنی تبریک عرض میکنم.
خلیلی معاون سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری رشت:با عرض سلام تبریک میگم خدمت اقای حسنی و امیدوارم از این لحظه سازمان در حوزه فرهنگی پویا تر باشد.

خانم فهمیده مدیر روابط عمومی سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری رشت: عرض سلام خدمت یکایک بزرگواران خسته نباشید میگویم خدمت اقای قانع و خسته نباشید میگویم که در این دوره که فراز و نشیب زیاد بود مظلومیت ایشان بود که باعث شد همه پشت ایشان بمانیم و از ایشان تشکر میکنم. به اقای حسنی هم تبریک میگویم و امیدواریم آنطور که شایسته است با ایشان همکاری داشته باشیم.
خانم ستاره شناس مدیر منابع انسانی:سلام عرض میکنم خدمت همه بزرگواران از زحمات بی شائبه ی اقای قانع تشکر فروان دارم و خدمت اقای حسنی تبریک عرض میکنم.
روزان عضو شورای شهر رشت،رییس کمسیون فرهنگی شورا:سلام و خسته نباشید خدمت همه حضار بزرگوار. ایام الله دهه فجر را تبریک عرض مینمایم. آشنایی من با اقای قانع در زمان انتخابات شورا بود اشنایی کامل تر زمانی بود که در شورا ورود کردم و زمانی که ایشان توصیه های خوبی برای شورا و دوستان داشتند.من حس میکنم که بین همه ی افراد با ایشان نزدیک تر بودم و اعتماد کامل به ایشان داشتم . اتفاقات بزرگ فرهنگی در شهر ما رخ داد مثل کنگره ۸ هزار شهید، فصل شیدایی که در سپاه قدس به اجرا در آمد و برنامه های دهه کرامت که با حمایت های همه جانبه ی اقای قانع بود. ایشان همیشه در این فعالیت ها پیش قدم بودند و همه افرادی که در حوزه فرهنگ و هنر بودند ایشان را تحسین میکردند ایشانن یک فرد کاملا فرهنگی هستند با اینکه حقوقی بودند.
در کنار همه ی این ها ما اقای حسنی را داشتیم که یکی از بی حاشیه ترین افراد شهرداری بودند و مدیریت های طولانی هم داشتند و امروز سازمان ما به همچین فضایی نیاز دارد و تمام راه هایی که اقای قانع رفته اند را ایشان باید ادامه دهند. کار بسیار زیبایی که سازمان فرهنگی انجام داد این بود که پاکبانان را به کربلا بردند ما از این سفر کربلا یادگاری هایی داریم که هر بخشش خیلی می ارزد.ما کلا ۱۸۰ میلیون هزینه کردیم پاکبانان را به کربلا بردیم که آنها همین کاری که در سطح شهر انجام میدادند در کربلا انجام دادند که خیلی بیشتر از پولی که هزینه شد ارزش داشت. ولی این هیچ ربطی به این ندارد که چرا حقوق پاکبان پرداخت نشده؟
چرا باید روز رشت اتفاقی بیوفتد که کار اقای قانع به بازداشتی بکشد؟ این عمل که هرکسی حالا هر کاری در آن لحظه انجام داد زشت تر از این است که انتشارش بدهیم؟؟؟ هیچ وقت آنها که انتشار دهنده ی اصلی بودند حرفی نزدند ولی بعد به طرف آقای قانع آمدند. من شخصا رفتم خواستار آزادی اقای قانع از بازداشت شدم ولی به من گفتند آقای قانع قانع اعتراف کند بگوید کار شهردار بوده است،بنده گفتم شما قصد دارید از شخصی به شخص دیگری پل بزنید؟ این دین داری است؟ اقای ثابت قدم امروز از مشهورترین افراد شهر است که استاندار هم اینقدر مشهور نیست، چه کسی بزرگش کرده؟ این منتقد ها بزرگش کردند، چرا میگوین شهردار این کار را کرد آن کار عمرانی را کرد آن کار بسیار مهم را انجام داد؟؟؟ هر کس در حد خودش است و هرکس باید اندازه خودش باشد.
چرا ما جوری برخورد میکنیم که همه مسولیت ها را به گردن شهرداری بیندازیم؟؟چرا هر اتفاقی می افتد شهرداری باید پاسخگو باشد؟؟ این اصلا به نفع مدیریت شهری نیست .عدم یکپارچگی شهری از ضعف شهر ماست . هرکس در حد سهم خودش پاسخگو است.
در کلام آخر توصیه میکنم نه به عنوان عضو شورا نه به عنوان رییس کمسیون فرهنگی بلکه به عنوان یک انسان مسلمان،لطفا به مساجد و نمازخانه ها بها بدهید.باز هم خسته نباشبد میگویم خدمت اقای قانع و تشکر میکنم از تمامیه زحماتشان و همچنین تبریک میگویم خدمت آقای حسنی مدیریت عامل جدید سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری رشت.

کانال تلگرام آرت گیل

|
به اشتراک بگذارید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.